JAJO

JAJO

JAJO | mladý, uspešný, perspektívny...

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
jajo
sú veci z ktorých sa meme nerobí! Zdroj: net
 
Eamileann
Eamileann | 4.12.2021 21:35

No schválne, koho nemôžeš kritizovať? :D


vlt
vlt | 4.12.2021 22:22

Tak tu na gulasi to zistis lahko. Brigadnik admin ta zrusi hned.


mj
mj | 5.12.2021 00:56

JAJO tak potom je vsetko v najlepsom poriadku. Keby si kohokolvek nemohol kritizovat uz by si davno nebol. Ty si totiz len mylis nemoznost kritiky s tym, ze niekto za to bude kritizovat teba.


Eamileann
Eamileann | 5.12.2021 20:23

Brigadnik admin Ti zmaže príspevok, keď porušuješ zákony SR, nie keď kritizuješ. Jajo tliacha idiotiny v jednom kuse a nič sa mu doteraz nestalo... Byť to tak za minulého režimu, tak by to chodil vysvetľovať nie adminovi, ale na policajnú stanicu. A v dnešnom Rusku by mohlo už ani nežil, nehody sa stávajú... Len chlapcovi je ľúto, že tu máme slobodu, treba ju systematicky podrývať, potom nám bude lepšie....


vlt
vlt | 5.12.2021 23:04

Tak ja som si vsimol 3 prispevky ktore admin zmazal (ked neratam baby) a ani pri jednom neboli porusene ziadne zakony SR. 2 prispevky boli ohladom Tkacenka a Obludy. Ten posledny ktory sa preberal bol o tom ze anti-teista podpisal nejaku anti-gender deklaraciu co samozrejme zverejnili na konzervativnom mediu.
Kde si tam videl porusovanie zakonov SR? Skor to nebolo v sulade s progresivnou integritou brigadnika. Sorry ale toto nieje nic ine ako zavan byvaleho rezimu.


Eamileann
Eamileann | 6.12.2021 09:01

Tak to je smutné, každopádne, verím, že to bolo individuálne zlyhanie jednotlivca. Jajo sem konšpirácie s náznakmi nabádania k občianskej neposlušnosti, spochybňovanie protipandemických opatrení a očkovania s reálnymi následkami na životoch, urážky rodinných príslušníkov politikov, ktorí s tým nič nemajú a podobné perly dáva neustále, a aj napriek tomu ho tu musíme trpieť. Skús ísť diskutovať s iným názorom pod Blahov profil, v momente dostaneš ban. Sorry ale toto s minulými režimami narozdiel od našej dnešnej opozície nemá nič spoločné ani zďaaaaleka :D


JAJO
JAJO | 6.12.2021 11:53

"nabádania k občianskej neposlušnosti"
ak štát porušuje základne ľudské práva, tak je občianská neposlušnosť opravnená, dokonca povinná!

"spochybňovanie protipandemických opatrení"
tie opatrenie nie su v žiadnej zbierke zákonov, takže neviem o čom je reč :)

"a očkovania"
nie je to očkovanie, ale genová terapia, ktorá neprešla 5 ročným testovaním, takže ešte k tomu experimentálna...

"urážky rodinných príslušníkov politikov"
no súdruhova sorry, že si z vás robím srandu...

ano, môže si tu človek do určitej miery povedať svoj názor, ale čakaj, že online antifa sa postára o dezolátov čo nechápu, že doba sa už zmenila!


Eamileann
Eamileann | 6.12.2021 12:07

Áno, Jajko, vieme, aké máš IQ (len-tak má pre to aj vcelku výstižne pomenovanie). Mýliš sa v každej jednej veci; čo zrovna neporušuje zákony, to porušuje dobré mravy, všetko z toho Ti bolo už x-krát vysvetlené a opakovať Ti to dokola nemá zmysel...

Len by som sa rád spýtal, ako môže byť niečo génová terapia, keď to Tvojej DNA ani nedotkne (narozdiel od takého typického vírusu, ktorý sa tam sám prepíše a následne sa nechá bunkou namnožiť)?


mj
mj | 6.12.2021 12:22

JAJO jajko zase si si nic nenastudoval, vakcina robi presne to iste co virus, potom aj nakazenie koronou je genova terapia ?


Eamileann
Eamileann | 6.12.2021 12:32

@mj omyl, vakcína vôbec nerobí to isté čo vírus, vakcína len prinesie hotový recept (bez toho, aby sa génov čo i len dotkla, podľa ktorého bunka vyrobí absolútne neinfekčný proteín, na ktorom sa natrénuje imunita. Vírus sa musí naproti tomu dostať do DNA bunky, nechať sa preložiť celý na mRNA, a až odtiaľto je to podobné, až na to, že prepisom vznikne celý nový infekčný virión. To bude asi ale na Jajka moc zložité, prípadne nad tým nebude ani rozmýšľať, lebo mu to nepovedali Fico, Harabin ani iní "antisystémoví" bojovníci, čo to ten systém vytrvalo tucet rokov budovali...


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader